Splátky v insolvenci

1 odpověď

Dobrý den,
jsem po výkonu trestu a jsem v insolvenci. Nyní jsem začal pracovat v Německu na základě pracovní smlouvy. Jak je to prosím se splátkami, které mi budou vypočítány? Pokud půjdu pracovat do ČR zjevně budu mít mnohem nižší příjem.
Děkuji za odpověď chyls@seznam.cz

Dobrý den,
splátky insolvence se samozřejmě počítají z výše příjmu. Pokud budete pracovat v Německu, splátky budou samozřejmě vyšší, než kdybyste vydělával nižší částku v ČR, budete tedy plnit na více procent, než kdybyste měl nižší příjem a pokud splníte za 3 roky víc než 60%, můžete insolvenci ukončit i za ty tři roky.