Konzultace o postupu

4 odpovědi

Prosím o radu jak dále postupovat...
Váš zaměstnavatel vás tímto uporoznuje no porušení Vašich procovnich povinnosti k němž u Vás opakovaně dochází. Konkretne se jedna o to, že odmitate vykonávat práci kterou vám určuje váš nadřízený (hradil sem se tím že to není moje pracoviště které bylo mě bylo přiděleno na vykonání své práce) Dále se jedna o arogantní chování své nadřízené a vulgárně snižuje tím její autoritu (bylo mě doporučeno jejím nařízením ať sní pouze komunikují ohledně jen pracovní věci) dále uvádí že jsem ji měl vyhrožovat fyzickém napadení (když sem chtěl ať uvede nejaky důkaz tak mě bylo řečeno že nemá nic) dále mě strhává peníze za špatnou odvedenou práci přitom nebylo se mnou zapsán žádný zápis zda sem nevykonal dostatečně svou práci podle jejich představ. a dále zveřejňuje moje osobní SMS zpravy bez mého svolení. Na závěr mě bylo napsáno že Tato porušení pracovních povinností jsou na tolik vazne, že by mohla být důvodem pro okamžité zrušení pracovního poměru. nechceme však zatím k tomu krajnímu řešení přistupovat a žádáme vás, aby k dalšímu podobným případů z vaší strany již nedošlo. v opačném případě budeme nuceni přistoupit rozvázání pracovního poměru. Žádám vás jak mám správně a legálně postupovat v tomto případě děkuji za vaši odpověď...

Dobrý den, dotaz nepatří do této rubriky.

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.