Dluh u rodičů

1 odpověď

Dobrý den, žádáme s manželem o oddlužení. Pujcovali jsme sod mych rodicu peníze, ktere jim. Měsíčně splacim z meho uctu. Nemame smlouvu ani bic podovneho a nechci aby byl dluh zahrnut do insolvence a ani aby se to rodice dozvedeli. Proveruje se bankovni ucet a pohyby na nem u zahajeni insolvence? Nemuze se stat ze by byli rodice kontaktovani? Mam radeji posilat peníze jinym zpusobem napr. Slozenkou?

Dobrý den,
pokud jste v insolvenci, nesmíte upřednostňovat žádné věřitele. Jakmile by se o tom dozvěděl insolvenční soud, prohlásil by na váš majetek konkurs. Pokud tedy rodičům hradíte mimo insolvenci, buďte velmi obezřetní, nejlépe by bylo jim dluh splácet hotově oproti potvrzení.