prodej domu v insolvenci

1 odpověď

Dobrý den, měl jsem zájem o koupi domu v mém těsném sousedství, jehož majitel je v insolvenci. Kontaktoval jsem Insolvenčního správce (vše e-mailem), ten mi sdělil, že onen dům bude nabízen k prodeji a to formou přímého prodeje a mám-li zájem, ať pošlu cenovou nabídku. Stalo se a po cca měsíci a mých urgencích na výsledek prodeje mi byl poslán email, že má nabídka nebyla úspěšná. Dozvím se např. kolik bylo zájemců a cenu, za kterou se dům prodal? Díky za info

Dobrý den,
danou situaci můžete sledovat na insolvenčním rejstříku - http://www.justice.cz, kde po zadání údajů dlužníka vyhledáte celou historii insolvenčního řízení, tedy i cenu a subjekt, který nemovitost koupil.