Poslední splátka insolvence

1 odpověď

Dobrý den.
Moje partnerka se kvůli bývalému manželovi ocitla v insolvence, kterou s pomocí dárce již téměř pět let úspěšně splácí. Tento měsíc by měla zaslat poslední splátku, ale vypadá to, že ji ani s pomocí dárce nedá dohromady. Může soud připustit, že bychom poslední splátku zaslaly v lednu? Velice děkuji, Petra Musilová

Pěkný den, je třeba se obrátit na správce a o této skutečnosti ho informovat.

Zároveň doporučuji zaslat přípis na soud s vysvětlením situace. Pokud byste potřebovali s přípisem pomoci, doporučuji obrátit se na bezplatnou poradnu, jejich seznam najdete na sako. justice.cz