Mzda hotově na poštu

1 odpověď

Dobrý den,

kamarád má exekuci, dělá brigády na dohodu o provedení práce a na dohodu o provedení činnosti. Je možné, aby mu byla mzda vyplácena hotově poukázkou na poštu, aniž by byla strhnuta v rámci exekuce? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, uvedené je samozřejmě možné. Soudní exekutor však tyto peníze zajistí, pokud se o způsobu jejich vyplácení dozví. Dotaz na Českou posču jistě udělat může a zřejmě tak mnozí exekutoři postupují. Jistější je nechat si vyplácet hotovost přímo od zaměstnavatele, v takovém případě nebudou exekvovány.