Oddluzeni insolvenční řízení

1 odpověď

Dobrý den, prosím vás jdu do insolvenčního řízení bohužel už nemám jak jinak situaci řešit... ohledně oddluzeni... sešel jsem se na konzultaci s Advokátem tomu jsem přinesl veškeré papíry ještě mu nějaké dodám... sepsali jsme smlouvu včetně plne moci úředně ověřené ... a konečně k tomu dotazu... mám zaplatit 4700 Kč na navrh ale domluvil jsem se s advokátem na 2 splátky ... prý už nemám nic věřitelům posílat... jsou dluhy a exekuce pozastavene už? Nebo až po podání na soud? Rikal mi ze veškeré příjmy nyní si mám šetřit někam bokem ATd... než urči soud oddluzeni kolik budou srážky eventuálně ... beru vyplatu na hpp částečný úvazek 11000 Kč a důchod invalidní 4500 Kč. Děkuji za každé pravdivé informace zde ?

Pěkný den,
věřitelům již nic nehraďte (kromě případných exekučních srážek).
Zahájením insolvenčního řízení (do 3 dnů od podání návrhu) se přerušují veškerá civilní řízení týkající se závazků vč. exekucí.