Dluhy a neschopnost splácet

1 odpověď

Dobrý den,
Koukám na internetu a čtu co ajak. Svoje Pujcky od KB a providentu si platím. Jenže na své jméno jsem vzala equabank a zaplo a to prostě teď momentálně nedávám platit jelikož peníze posílala máma. Ta teď od srpna nic neposlala a jelikož jsem na mateřské a přítel ten plati své věci tak jsem neměla z čeho to dávat a nevím jak dal. Slysela jsem o insolvenci jenže nevím jak to vše je a jaké jsou podmínky. Tak hledám na internetu. Nebo hledám kdo by mi mohl udělat konsolidaci úvěru, ale mám rodičovský příspěvek takže moc šancí není.
Děkuji s pozdravem slečna Navrátilová

Pěkný den,
doporučuji vám, abyste si prošla stránky justice.cz

podmínky oddlužení jsou nově povinnost být schopně splácet měsíčně alespoň 2.200,- Kč po dobu 5 let.
Insolvence trvá pouze 3 roky, pokud zvládnete uhradit alespoň 60% svých závazků.

Určitě bych vám doporučila spíše insolvenci (oddlužení) než konsolidaci

Seznam poraden - akreditovaných osob, které sepisují insolvenční návrhy zdarma najdete zde:
v poradně vám poskytnou podrobnější informace k oddlužení

https://sako.justice.cz/