Výmaz z insolvenčního rejstříku o úspěšném ukončení insolvence - za jak dlouho po splacení?

1 odpověď

Dobrý den,
skončila mně insolvence. V rejstříku mám "pravomocná věc" a rejstřík tzv. zešedl. Kdy mám očekávat, že se se reistřík změní na "odškrtnutá - skončená věc". Je mně jasné, že výmaz bude až po 5 letech. Děkuji
simkova6@seznam.cz

Pěkný den,

Odškrtnutí věci znamená její evidenční ukončení v administrativní agendě soudu. Není tedy možné určit, kdy se stav věcí v rejstříku změní.