probíhající exekuce a novela

1 odpověď

host 7458
V srpnu roku 2019 jsem měla dotaz ohledně insolvence+důchodce. Poslali jste mi odpověď mimo jiné i tuto :
Pokud není ve vašich finančních možnostech hradit navíc, je možné požádat soud o možnost splnění oddlužení i nižším než 30% splněním.
Tuto odpověď mohu použít i když mi již od r 2015 probíhá insolvence a v březnu r 2020 mi bude končit? i v tomto případě mohu požádat o snížení splátek?
Děkuji Jana SY

Pěkný den, doporučuji poradit se ohledně formulace s právníkem. Můžete využít některou z bezplatných právních poraden ve vašem městě - seznam najdete na sako. justice.cz.

Požádat lze, je ovšem na soudu, jak posoudí vaší situaci a jestli vám snížení povolí.