vstup isolvenčního správce do nemovitosti kterou vlastním ze sestrou na půl

1 odpověď

Dobrý den. Stala se taková věc sestra je zadlužená a vlastníme na půl nemovitost rodinný dům. Insolvenčí zprávce znal mou adresu poslal mi jen jednou všeobecné vyrozumění abych ho kontaktoval po měsící si zjistil mé číslo bez jaké koliv soudní korespondence a damtumu kdy má bát nemovitost z mé strany zpřístupněna k vůli mé sestře mi jen po telefonu vyhrožoval že jestli tam nebudu do půl hodiny vstoupí do nemovitosti násilím. Neposkytl mi žádné soudní rozhodnutí o výkonu toho to jednání. že jsem povinen mu toto poskytnout nedoložil mi vůbec žádné podklady přizval zámečníka nějaké osoby z obce a odhadce a donutil mne podepsat nějaké papíry že jsem jednal dobrovolně. Moc děkuji za pomoc šolc. m

Pěkný den, z vašeho dotazu není jasné, zda je setra v insolvenčním řízení, resp. z jakého důvodu vás kontaktoval insolvenční správce. Správce Vám musí zdělit, z jakého důvodu chce zpřístupnit vaše obydlí.