dotaz k insolvenci

1 odpověď

Byla mi povolena podle splát. kalendáře, nyní po 9 měsících soud zrušil a dal konkurs na polovinu domu, kterou jsem darovala synovi, co mohu udělat na svou obranu, muže syn třeba za 1 Kč prodat tuto polovinu zpět manželovi nabo jak se mám zachovat, nyní musím napsat odvolání k soudu a nemužu sehnat advokáta který by mi toto sepsal děkuji za radu

Dobrý den,

pro posouzeni vaší situace mám málo informací.
Důležité je, z jakého důvodu Vám bylo oddlužení zrušeno. A i to, za jakých okolností a kdy došlo k převodu podílu nemovitosti na vašeho syna.

Pokud je podíl nemovitého majetku (domu) v konkurzním řízení, není možné s ním jakkoliv nakládat.

Doporučuji obrátit se na bezplatnou právní poradnu sídlící ve vašem městě. Seznam poraden, které se zabývají insolvenčním právem najdete zde
https://sako.justice.cz