Bývalý manžel a exekuce

1 odpověď

Dobrý den, mám dotaz ohledně exekuce bývalého manžela. Jsme rozvedení od roku 2014. Manžel se zadlužil v podnikání v trvání manželství. Po rozvodu mě navštěvovalo mnoho exekutorů, ale vždy jsem doložila, že majetek jsem nabyla po rozvodu. Nyní se stěhujeme s synem k rodičům do domku kde budeme mít i trvalý pobyt. Mám se obávat nějakých problémů s exekutory, mám ošetřit nějak majetek rodičů? Ve výpisu exe na mě nejsou vedená žádná exekuce. Děkuji

Dobrý den, je možné, že problémy s exekutory budete mít i na nové adrese, neboť předpokládám, že dluhy Vašeho manžela uhrazeny plně nejsou. Doporučuji Vám, resp. Vašim rodičům, aby si opatřili doklady od hodnotnějších věcí, které by in eventum exekutoroi předložili v návrhu na vyškrtnutí věci ze soupisu.