Vrácení přeplatku daně

1 odpověď

Dobrý den, mám stanovenou fixní splátku (insolvence, od 6/2018) Insolvenční správce mi nechce vyplatit přeplatek daně za rok 2018. Mám na tento přeplatek nárok, když je průběh insolvence bez problémů?

Pěkný den,

ano, na tento přeplatek má nárok. Jedná se o mimořádné plnění nad rámec pravidelných měsíčních splátek v oddlužení.

Do oddlužení spadají nejen pravidelné splátky stanovené soudem, ale i nepravidelná plnění - výhry, dary, přeplatky z FÚ, atp.