Exekuce u nemocných lidi s trvalými následky

1 odpověď

Dobrý den, moje známa utrpěla poranění mozku zavinění jinou osobou před dvěma léty. Do dnešního dne je v nemocnici. Má několik exekuci. Nemá žádný majetek a žádné příjmy. Má nějakou šanci na prominutí exekuci? Svým přičiněním už nebude moci exekuce splácet, je veden soud o zbavení svéprávnosti.
Děkujeme za pomoc.

Dobrý den, věřitelé zpravidla stav dlužníka nereflektují a dluhy neodpouští. Pokud však bude daná osoba zbavena svéprávnosti, bude mít opatrovníka, který by mě podat návrhy na zastavení uvedených exekucí z důvodu nemajetnosti dlužníka.