Ukončení insolvence

1 odpověď

Dobrý den, v lednu 2019 jsem zaplatila 100% pohledávky insolvence. Insolvenční správkyně poslala Soudu Konečnou zprávu. Soud v červenci 2019 stanovil 15ti denní lhůtu námitky k Závěrečné zprávě, ta již uplynula. Jaký je další postup? Na Soudu mi dali ingormaci, že teď musí ukončit insolvenci spravkyně, ta se mnou od ledna nekomunikuje. Děkuji za odpověď, jde mi o čistý katastr nemovitostí.

Dobrý den,

vaše oddlužení, resp. insolvenční řízení je skončeno "Usnesením o osvobození dlužníka od placení dosud neuspokojených pohledávek"
, nabytím právní moci tohoto usnesení jste osvobozena a řízení je skončeno.

Z vašeho dotazu nejsem schopna přesně poznat, v jaké fázi vaše řízení je.