Exekuce a práce v zahraničí.

1 odpověď

Dobrý den, mám v ČR exekuci 4250000Kč. Mám nyní dvě pracovní nabídky. Jedna v Rakousku, druhá v Kanadě. Jaká je šance, že na mě přijdou exekutoři v jednom, či druhém státě? Dostal jsem se do dluhu neoprávněně a soudní tahanice jsou již dva roky a nevypadá to na brzký konec. Nebudu za nikoho platit nic. A tak do vyřešení chci vzít práci v zahraničí. Moc děkuji za odpověď. Martin

Dobrý den, soudní exekutor má pravomoc vymáhat pohledávku na území ČR, přeshraniční spolupráce je možná, ale nebývá častá. Váš případný dluh tak bude s největší pravděpodobní vymáhán pouze na území ČR, nicméně bez časového omezení.