Vymahani inkasni agenturou

1 odpověď

Dobrý den
Inkasní agentura, ode mně vymáhá pohledávku, z půjčky, která je ovšem řádně a doložitelně placená, již jsem vše odeslal agentuře, pokud by nereagovaly, jaký mám volit další postup??

Dobrý den, tzv. inkasní agentura je soukromá osoba, která zpravidla vymáhá pohledávku pro skutečného věřitele. Informujte svého věřitele o tom, že dluh splácíte, a na dopisy a výzvy inkasní agentura nereagujte.