Insolvence a dluhy z gamblingu

1 odpověď

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli budu mít vůbec nárok na oddlužení. Mám 4 věřitele z toho jsou 3 nebankovní a 1 z nich je po splatnosti 30 dní, prerostlo mi to přes hlavu. Počítala jsem s tím, že to zvládnu zaplatit. Ale jsem na nemocenské, při tom mě vyhodili z práce a v květnu jsem získala invalidní důchod 1 stupně na emoční nestabilitu. K tomu jsem velke části půjček věnovala do online casina. Proto by mě zajímalo jestli mám vůbec nárok na oddlužení.

Pěkný den,

ano i s těmito dluhy můžete požádat o oddlužení, nicméně doporučuji najít zpracovatele návrhu, který dostatečně kvalitně odůvodní vaší situaci a zároveň s vámi propočte insolvenční splátky, dle vašich příjmů.