Zřízení účtu poschválení insolvence menžela

1 odpověď

Dobrý den, v předcházejícím dotazu (Host 7357) jsem se ptala, manžel má dluhy, kteráé vznikly před manželtvím. Exekutor mi obstavil účet. Nyní podává manžel žádost o insolvenci - je důchodce. Ptala jsem se, zda po schválení insolvence si budu moci zařídit účet na své jméno. Bylo mi odpovězen, že po skončení insolvence ano. Musím tedy čekat, až na konec insolvence a ne na její schválení. Děkuji za odpověď

dobrý den,

můžete si účet založit po zahájení insolvenčního řízení, pokud exekuční příkazy byly pouze na manžela.