Insolvence a rozvod

1 odpověď

Dobrý den, s manželem máme od roku 2016 udělanou insolvenci, již dva roky spolu už ale nežijeme. Je možnost rozvodu a jak to po tom je s insolvenci? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

i po rozvodu bude vaše insolvence trvat (není možné řízení rozdělit na dvě samostatná), doporučuji dohodnout se s manželem na podílení se hrazení v insolvenci. Pokud nebude hrazeno na alespoň 30%, může být Vaše oddlužení zrušeno.