Snížení splátek v insolvenci 2

1 odpověď

Vážená paní magistro, děkuji Vám za zaslanou odpověd na téma snížení splátek v insolvenci - viz. níže, mohla bych Vám přímo (prostřednictvím e-mailu) sdělit svoje údaje pro nahlédnutí do insolvenčního rejstříku a následné doporučení komunikace se soudem? Předem děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem L. K.
https://www.bezplatnapravniporadna.cz/home/dotazy-exekuce/questions/7310-snizeni-splatek-v-insolvenci.html#question_20575

Dobrý den,

doporučuji obrátit se v této věci na bezplatnou právní poradnu/organizaci ve Vašem městě. K vyřízení této věci by byla vhodná osobní návštěva, navíc vyřízení a sepsání návrhu bude časově náročnější - k tomu bohužel v této poradně nemáme prostor. Děkuji za pochopení