Exekutor a jeho možnosti

1 odpověď

Paní advokatko mam problém mám zaplacene veskere exekuce čistý CEE a jde my o to že založil jsem si účet muže ještě popřípadě mimo soud a CEE napadnout Můj účet ze jiného nepriznaneho dluhu mimo soud a CEE účet zablokovat a tak Děkuji za odpověď Tomáš.

Dobrý den, v případě Vašich uhrazených dluhů již exekutor skončil exekuční řízení a Váš účet zajistit nemůže. Pokud byste však měl další dluhy, je možné, že některý oprávněný na základě exekučního titulu (soudního rozhodnutí) opětovně zahájí další exekuci a pak by v tomto novém řízení Váš účet zajištěn byl. Nikdo jiný než soudní exekutor (případně exekuční soud v případě výkonu rozhodnutí) a finanční úřad v případě správní exekuce Vám účet zajistit pro účely vymožení pohledávky nemůže.