Výše exekuce

1 odpověď

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat, dle spisu od soudu se jednalo o dluh výše 127000 Kč vč příslušenství. Exekutor po mně vymáhá 530000 Kč. je toto v pořádku? Děkuji mnohokráte za informace

Dobrý den, bez dalších informací nelze říci, zda takto vysoký dluh je na Vás vymáhán oprávněně. V každém případě jste obdržel nebo obdržíte od exekutora výzvu k dobrovolnému plnění povinnosti, kde bude vymáhaný dluh rozepsán po položkách. Pokud s něčím nesouhlasíte, můžete podat v této části návrh na částečné zastavení exekuce a doložit svá tvrzení.