Vymáhání zrušeného rozhodnutí exekutorem - jak se bránit (zrušení rozhodnutí Nejvyšším soudem, NS)

1 odpověď

Obdržela jsem rozhodnutí nejvyššího soudu NS, který zrušil rozsudek soudu I. a II. stupně spolu s náklady řízení. Rozsudek byl nezákonný, přesto jej odpůrce, který nakonec celý spor prohrál vymáhá i nadále.
Ráda bych se zeptala, zda-li se jedná o trestný čin, a jak ho mohu donutit, aby exekucí-zastavení majetku pro dražbu zrušil. Podala jsem již návrh na určení ukonu.
Děkuji.