Vložení cizích peněz na účet dlužníka s insolvencí - možnost výběru peněz cizí osobou

1 odpověď

Dobry den,
Jsem v osobním bankrotu. Když si můj přítel uloží své peníze na můj účet, můžou ty peníze zabavit když mám osobní bankrot?
Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den,
pokud Vám bylo schváleno oddlužení plněním splátkového kalendáře, Vaše dispoziční oprávnění k Vašemu bankovnímu účtu zůstalo nezměněno a Vy můžete s Vaším bankovním účtem nakládat, jakkoliv se rozhodnete.