Počet stránek ve webu: 40.449

Pomohla Vám poradna? Pomozte poradně darem uhradit služby jejích právníků.
Číslo bankovního účtu: 2500220711 / 2010 . Děkujeme! Financování poradny - info.
V této sekci můžete zadat dotaz týkající se exekuce a insolvence (oddlužení). Jiné typy dotazů zde prosím neukládejte.
Na Vaši otázku bude odpovězeno cca. do 3 dnů.
Na dotazy odpovídá právnička Mgr. B. Karásková (insolvence) a advokátka Mgr. Renáta Benetková (exekuce).

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv exekuční poradny: 6.278.329

Exekuce jiné osoby - jak zjistit celkový dluh vč. úroků a poplatků?

Odesláno: 
Otevřeno 268 x
1 odpověď
 
Dcera žije s přítelem, on je Slovák, jsou v Británií. Má na Slovensku cca 15 exekucí z let 2011-2014, prostě se sebral a odjel pracovat do Británie. Domnívá se, že by to mohlo být za neodhlášený bankovní účet, neodhlášený telefon, zdravotní pojištění, neodhlášený nájem apod. Výši dluhů jsme našli, exekutora také, ale dá se někde zjistit výše dluhů k dnešnímu dni včetně úroků?
Exekutora kontaktovat nechtějí, chtějí na to vydělat a pak to zaplatit. Ty částky jsou po 10 až 15 tis. , ale obávám se za ty roky, že už je to ve statisících. Může tam dojít k promlčení nebo ho to stejně jednou dožene až se vrátí sem do Čech a žili by tu? Dcera má trvalé bydliště u mě, nejsou manželé.
 
Dobrý den, exekuce vedené na Slovensku budou vymáhány a uspokojovány tam, nikoliv v České republice; exekuce se nepromlčuje, může být vedena neomezenou dobu. Aktuální výši dluhu skutečně sdělí pouze exekutor, neboť s případem aktivně pracuje a má nejlepší informace. Jinak se lze zeptat také věřitelů, avšak Ti nebudou znát výši nákladů řízení, apod.