Návrh na insolvenci zrušený nejvyšším soudem pro zmatečnost a šikanóznost

1 odpověď

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak mohu donutit Městský soud v Praze, aby respektoval rozhodnutí nejvyššího soudu NS a zrušil rozhodnutí městského soudu MS v Praze a Vrchního soudu v Praze z důvodu zmatečnosti řízení, nereaguje ani na podaný návrh, a to více jak jeden rok. Byl podán šikanózní návrh na insolvenci od těch, kteří dlužili a dluží dodnes více než já jim/provedla jsem zápočet, nebot se zaplacení nákladů řízení brání s tím, že nejsou solventní, aby jim soud odpustil je uhradit. Já jsem dostala z vyhraného sporu zamítnutý návrh na omluvu, tj. provedla jsem zápočet, soud ho však neuznal, odmítl i soudní depozitum, ani mi návrh nedodali, takže jsem zůstala jako nepředlužená v insolvenci.
Tato námitka z obsahového hlediska vystihuje (jen) tzv. zmatečnostní vadu řízení.
Ve smyslu ustanovení § 229 odst. 3 o. s. ř. , která však není způsobilým dovolacím důvodem.
Děkuji.

Dobrý den,
pokud jste již soudu písemně reagovala a předložila své návrhy, nezbývá než soud urgovat o jejich vyjádření, resp. rozhodnutí ve věci.