Jednorázové doplacení insolvence - kolik lze ušetřit za insolvenčního správce a jeho nákladech?

1 odpověď

Dobrý den.
Dcera splácela tři roky insolvenci měsíčně 4500, - KČ. Dala jsem jí hotovost na jednorázové doplacení insolvence a tím ušetřila dva roky splátek. Vrátili jí 6500 Kč.
Je to správnĕ? Měla jsem informaci, že by měla dcera ušetřit poplatky za insolvečního správce měsíčně 1090 Kč a to za dva roky dělá 26.160 Kč. Proč jí vrátili jen 6500 Kč?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
na takto obecnou otázku Vám nejsme schopni odpovědět.
Vše závisí na insolvenčním správcem podané Zprávě o splnění oddlužení a následném usnesení soudu, kterým soud zrušil insolvenční řízení a správkyni určil vrácení přeplatku Vaší dceři.