Koupě auta dlužníkem v exekuci - hrozí zabavení exekutorem?

1 odpověď

Dobrý den.
Mám dvě probíhající exekuce na plat a chtěla bych si koupit starší ojetý automobil. Koupím-li ho a budu zapsána jako vlastník může mi být zabaven exekutorem v již běžících exekucích? Za Vaši odpověď předem moc děkuji.
Lucie P.

Dobrý den,
ano, soudní exekutor může exekučně postihnout veškerý Váš majetek, tedy i osobní automobil, který si nyní zakoupíte a budete zapsána v registru vozidel jako jeho vlastník.