Exekuce rodiče a posílání výplaty na účet potomka - hrozí obstavení účtu zletilého dítěte, potomka?

1 odpověď

Dobrý den,
hrozí mi exekuce ze zrušené kreditní karty a zablokování účtu. Chtěla bych se zeptat když mi výplata chodí na účet dcery které ještě není 18 let, jestli může být tento účet zablokován.

Dobrý den, pokud je účet Vaší dcery veden na její jméno, exekutor jej zajistit (zablokovat) nemůže, zajišťovat může pouze účet vedený na Vaše jméno.