Úvěrový podvod a exekuce na nedlužící osobu - jak se bránit?

3 odpovědi

Klient bezplatné právní poradny online neposlal žádný text dotazu, vyplnil jen název dotazu. Z toho důvodu nemohlo být odpovězeno.

Bohužel jste znění dotazu zadal do nadpisu dotazu a ten je svou délkou omezen. Zadejte prosím text dotazu znovu.

Dobrý den v roce 2012 jsem se stal obětí úvěrového podvodu kde figurují jako ručitelel. Bohužel to došlo tak daleko že jsem dostal exekuci na plat. Co mám dělat aby exekuci co nejdříve zastavili na policii mi bylo řečeno že je to promlčení a paní již za stejnou věc byla trestaná. Prosim o radu jaké kroky mám udělat aby se stim něco dělalo děkuji za odpověď Luboš. B.

Dobrý den, pokud máte za to, že je exekuce proti Vám vedena neoprávněně, můžete podat návrh na její zastavení. Vzhledem k Vámi uváděné složitosti věci Vám však doporučuji se nejprve poradit s právníkem z řad advokátů (http://www.advokatikomora.cz), který také může Vaším jménem návrh na zastavení exekuce podat.