Poplatek za kopii ze spisu exekutora - kolik Kč za list kopie?

1 odpověď

Dobrý den,
dle exekutora mohu nahlédnout po skončení exekuce po dohodě do spisu, popř. zaslat kopii dokumentu dle platného ceníku. Chci Vás požádat o cenu kopie. Ještě prosím, došlo ukončení exekuce kde je opis úředního razítka. Po urgenci o orazítkování dokumentu, žádná odpověď. Domnívám se že musí být razítko s podpisem. moc děkuji za odpověď.
S pozdravem.

Dobrý den, ceny opisů dokumentů ze spisu si exekutor stanovuje podle vlastního klíče, na cenu kopie se zeptejte přímo exekutora, který proti Vám vedl exekuci. Ohledně listin zasílaných exekutorem: pokud Vám byly listiny zasílány tzv. hybridní poštou, neoznačují se úředním razítkem a podpisem, neboť je exekutor odesílá doručovateli datovou schránkou. O tom by měl být adresát listiny na listině poučen.