Návrh na insolvenci bez doložení všech dluhů - hrozí zamítnutí návrhu na oddlužení?

1 odpověď

Mohu zažádat o insolvenci, aniž bych měla k dispozici veškeré vyčíslení dluhů? Jde to doplnit po vyzvání soudem nebo bude návrh ihned zamitnut.

Dobrý den,

povinnou přílohou insolvenčního návrhu je seznam závazků dlužníka. Pokud tento seznam přiložen nebude, soud vyzve zpracovatele insolvenčního návrhu, aby tento seznam doplnil ve lhůtě 7 dnů.

Pokud nebude seznam doplněn ani přes výzvu insolvenčního soudu, soud návrh odmítne.