Zastavení exekuce - § 268 odstavec 1 písmeno g exekučního řádu

1 odpověď

Dobrý den'
Prosím o info jestli k zastavení exekuce platí § 268 odstavec 1 písmeno g, o. s. ř. jde mi jen o to písmeno a, b, c, d, e, f. ,
Děkuji.

Dobrý den,

ano, platí.
Nynější znění ust. § 268 odst. 1 písm. g) zní: „Výkon rozhodnutí bude zastaven, jestliže po vydání rozhodnutí zaniklo právo jím přiznané, ledaže byl tento výkon rozhodnutí již proveden; bylo-li právo přiznáno rozsudkem pro zmeškání, bude výkon rozhodnutí zastaven i tehdy, jestliže právo zaniklo před vydáním tohoto rozsudku. “