Nezaplacená pokuta od přestupkové komise - promlčení, promlčecí lhůta

1 odpověď

Přišel mi dopis z exekučního oddělení Městského úřadu, že mi z 2013 visí neuhrazená pokuta 2.700 Kč plus 1000 Kč za správní řízení. V případu jsem byl zastoupen a přestupek u vyšší instance byl promlčen lhůtou jednoho roku, tudíž nechápu ze po 4letech neboli 3letech po mě chtějí pokutu za něco co mi neprokázali.
Jenže nevím co s tím doklad o promlčení nemám.

Dobrý den,

pokud jste byl ve správním řízení zastoupen advokátem, požádejte jej o předložení příslušných dokladů, které Městskému úřadů předložíte na svou obranu.

Bez detailní znalosti průběhu správního řízení však nejsem schopna s jistotou zodpovědět dotaz ve smyslu, zda přestupek byl či nebyl promlčen.