Kolik % dluhu musím splatit aby byla ukončena insolvence, oddlužení, bankrot

1 odpověď

Dobry den
Při ukončení insolvence musím mít splacených 30% závazků?
Mám totiž jen 29 %.
Děkuji.

Dobrý den,

ano, podmínkou pro přiznání osvobození od placení zbytku dluhů je splacení alespoň 30 % pohledávek nezajištěných věřitelů. Výjimečně osvobození od placení zbytku dluhů přizná dlužníkovi soud po nařízeném jednání, kde dlužník prokáže, že se tak stalo nikoliv jeho vinou (vážný úraz apod.)