Odložení exekuce ze zdravotních důvodů, z důvodu nemoci (závislost na drogách)

1 odpověď

Dobrý den,
2016 jsem zjistila, že moje dcera má několik exekucí. Jelikož má trvale bydliště u mne snažila jsem se ji vysvětlit, že mi může způsobit problémy. Tvrdila mi, že exekuce splácí. Lhala.
2017 se přiznala, že je závislá na pervitinu. Je nezaměstnaná a vedena na úřadě práce. Momentálně je v psychiatrické léčebně na odvykacím programu.
Chtěla bych její dluhy nějak vyřešit ale ne způsobem, že je budu platit já. Jde to nějak vyřešit, že je bude platit až se dá do pořádku a najde si práci? Dcera s tím souhlasí a své dluhy chce platit.
Děkuji

Zdravím Vás, jelikož Vaše dcera nemá příjem z něhož by dluhy hradila a i v rámci oddlužení by jí musel přispívat dárce, patrně Vy, tak zatím řešení její situace není. Pokud by se však dcera "srovnala" a zbavila by se závislosti a našla si stálou práci, byla by možnost dluhy řešit. Dříve to však Vaše dcera sama nevyřeší.