Exekuce - vyplacení dvojnásobku životního minima z penzijního připojištění

1 odpověď

Dobrý den,
je možno zažádat o vyplacení dvojnásobku životního minima z penzijního připojištění na kterém mám exekuci? Předem děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, mám za to, že nikoli, že toto se týká výlučně účtů (běžných, či spořících), nikoli penzijního připojištění.