Počet stránek ve webu: 40.266

Pomohla Vám poradna? Pomozte poradně darem uhradit služby jejích právníků.
Číslo bankovního účtu: 2500220711 / 2010 . Děkujeme! Financování poradny - info.
V této sekci můžete zadat dotaz týkající se exekuce a insolvence (oddlužení). Jiné typy dotazů zde prosím neukládejte.
Na Vaši otázku bude odpovězeno cca. do 3 dnů.
Na dotazy odpovídá právnička Mgr. B. Karásková (insolvence) a advokátka Mgr. Renáta Benetková (exekuce).

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv exekuční poradny: 6.149.653

Zaměstnavatel v insolvenci - nástup do práce, zaměstnání po RD, rodičovské dovolené

Odesláno: 
Otevřeno 527 x
1 odpověď
 
Dobrý den,
jsem na rodičovské dovolené do věku 3 let dítětě, tedy do 14.9.2017. Jsem zaměstnaná 12 let u firmy, kterou jsem již kontaktovala ohledně nástupu do zaměstnání. Odpovědí mi byla, předání členovi zastupitelstva, který mě měl kontaktovat. Což se zatím nestalo. Dnes (19.07.2017) 19.7.2017 jsem zjistila, že firma je v od 10.7.2017 v insolvenčním řízení. Mohu se zeptat jak mám dále postupovat?
Děkuji za radu
 
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dotaz/. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9. -11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.

Zdravím Vás, Váš dotaz se týká spíše pracovního práva, proto je nutné se s tímto dotazem obrátit přímo na kolegyni, která se zde zabývá agendou pracovního práva. Nicméně o insolvenci Vašeho zaměstnavatele informujte Vašeho insolvenčního správce a věc s ním konzultujte.