Zrušení trvalého pobytu, bydliště - vliv na insolvenci, oddlužení, osobní bankrot

1 odpověď

Syn má insolvenci a práci řádně platí dluhy. Zrušila jsem mu trvalý pobyt dlouhodobě u nás nebydlí a nemá a se kam přihlásit popř. na úřad. Má to vliv na insolvenci může být soudem zrušená, když nemá bydliště.
Děkuji.

Zdravím Vás, spousta dlužníku, kteří jsou v insolvenci mají bydliště v sídle ohlašovny, tzv. "na úřadě". Zde doporučuji, aby dlužník soudu sdělil tzv. korespondeční adresu, tedy adresu na jakou je mu možné doručovat písemnosti. Popřípadě je možné si i zřídit datovou schránku nebo sledovat insolvenční rejstřík na stránkách http://www.justice.cz.
Pro soud je to komplikovanější ohledně doručování, ale žádný další problém by tu být neměl.