Ukončení insolvence a výmaz zadluženosti z obchodního rejstříku

1 odpověď

Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď. Z insolvenčního rejstříku je záznam vymazán. Spíše mi šlo o to jak vymazat informaci z OBCHODNÍHO rejstříku. Jinak manžel podal návrh na zpětvzetí a bylo tomu vyhověno.
Děkuji.

Zdravím Vás, zde jedině o výmaz záznamu požádat příslušný Krajský soud, který vede obchodní rejstřík, ale žádost je nutné adresovat obchodnímu rejstříku, mám za to, že záznam by měl být vymazán.