Vysoká částka za vyúčtování teplé vody - družstevní byt

1 odpověď

Mému staršímu panu sousedovi, jenž už je v důchodu, už druhým rokem přišlo nesmyslně vysoké vyúčtování za vodu v panelovém domě. Má sice byt 3+1 oproti garsonce v níž ve stejném domě žiji já se slečnou, avšak naše zálohy jsou o 1300 Kč, - nižší a nedoplatek jsme měli 5500, - oproti sousedovým 9000, - letos (2017) (2017) a 21000, - loni (2016) (2016).
Nemůže mít ani poloviční spotřebu oproti nám (pereme mnohokrát více, slečna se ráda sprchuje dlouho a navíc nám hodně dlouhou dobu protékala toaleta).
Zdá se mi, že se na něm buď družstvo nebo teplárna obohatili.

Zdravím Vás, Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani insolvence. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dotaz/. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.