Vypořádání SJM v době exekuce, Majetkové vypořádání manželů při exekuci, exekučním řízení

1 odpověď

Dobrý den.
Jde udělat majetkové nebo jiné vypořádání mezi manželi, pokud jeden z nich má exekuci a žádá o Insolvenci?
Jde mi to aby manželka neměla žádné dluhy. Jestli si tedy mohu veškeré dluhy převézt na sebe.
Děkuji mockrát.

Zdravím Vás, pokud již máte exekuci, tak byste na sebe neměl přebírat žádné dluhy ani se zbavovat majetku, neboť tento úkon by byl právně neúčinný. Dle mého názoru tedy převod dluhů na sebe, pokud máte exekuce není možný.