Insolvence po rodičovské dovolené - průběh, informace

1 odpověď

Dobrý den,
chtěla jsem se informovat, jak je to s insolvencí, když mám dluhy z dřívějších let z podnikání. Momentálně jsem na rodičovské dovolené, ale brzy půjdu zpět do práce.
OSVČ již nejsem.
Děkuji

Zdravím Vás, mám za to, že ano, dnes (15.05.2017) je to již možné. Je na věřitelích, aby si insolvenční rejstřík hlídali a případně se vyjádřili přímo ke konkrétní spisové značce, ale v praxi s dluhy z podnikání problémy nebývají a lidé s dluhy z podnikání se běžně oddlužují.