Odvolání v případě konkursu - zrušená insolvence, oddlužení, bankrot

1 odpověď

Odvolání v případě konkursu - nestihla jsem dodat všechny potřebné informace k soudu.

Zdravím Vás, asi nerozumím Vašemu dotazu. Pokud je odvolání proti rozhodnutí přípustné tak jej můžete podat, pokud nikoli, tak Vaše odvolání bude zamítnuto. Je otázkou o jaké materiály se jednalo a je rovněž důležité i to, zda jste byla soudem poučena o následcích nedodání relevantních listin, ale je-li odvolání přípustné tak jej v zákonné lhůtě podejte.