Exekuce na stavební spoření - poplatky

1 odpověď

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, zda je možné stáhnout exekuční poplatky ze stavebního spoření? Ze stavebním spořením již stejně nemohu manipulovat, protože jsem svou nedbalostí a mladistvou nerozvážností, nabalil na sebe 3 exekuce, které sice splácím po částkách, ale přitom je mohu zaplatit ze stavebního spoření.
Mohu dát tedy nějak povolení ke stažení částky exekutorem? Dluhy tímto způsobem mohu mít zaplacené ihned.
Děkuji za Vaší radu.

Zdravím Vás, mám za to, že exekutor si prostředky ze stavebního spoření vezme sám, ale chcete-li vše urychlit tak mu o stavebním spoření napište a rovněž mu sdělte, že žádáte o to, aby exekuce byla uhrazena právě takto, tedy pokud si stavební spoření již "nevzali" dřívější exekutoři.