Přihlášení přítele s exekucí do družstevního bytu - hrozí exekuce v bytě?

1 odpověď

Dobrý den,
bydlím v pronájmu a teď by se ke mě chtě nastěhovat přítel. Má exekuce, které řádně splácí z platu. Je možné, že pokud ho přihlásím na dřužstvo (né jako trvalý pobyt), tak že mi přijdou něco exekutoři sebrat?
Děkuji moc za odpověď

Zdravím Vás, bohužel to není zcela vyloučeno, neboť exekutor může provádět exekuci i vícero způsoby provedení exekuce najednou.