Zadlužení v insolvenci, oddlužení, osobním bankrotu

1 odpověď

Dobrý den.
V listopadu 2015 mi skončilo placení insolvence a byl jsem krajským soudem sprostěn od placení. Ale vzhledem tomu že už tehdy mi nevycházely finance vzhledem tomu že jsem platil nájemné, inkaso tak jsem požádal nebankovní společnost o krátkodobou půjčku, kterou jsem vždy prodlužoval až nakonec jsem si vzal druhou a tou jsem platil tu první a tak jsem se do toho zamotal že mám opět dluh a nevím si rady co mám dělat Dluh stále narůstá a já z mého starobního důchodu to již nezvládám.
V insolvenčním rejstříku budu podle všeho vedený ještě do roku 2020 takže nemůžu požádat mojí banku o konsolidaci půjček.
Vím že na mojí otázku se bude těžko odpovídat.
Jinak předem děkuji.

Zdravím Vás, v tomto případě bude nejvhodnější požádat o pomoc rodinu či přátele o pomoc, aby Vám v rámci solidarity pomohli. Kdyby dluhy vznikly poté co jste byl od placení dluhů osvobozen, byla by situace jednodušší v tom smyslu, že byste se mohl zkusit znovu oddlužit.