Zrušení dětského účtu Unicredit bank - postup, informace, návod, žádost

1 odpověď

Dobrý den,
potřebovala bych poradit se zrušením účtu. Nejedná se o běžný bankovní účet, ale o dětský účet vedený u Unicredit bank. Založila jsem ho při narození dcery a nyní je platný 2,5 roku. Nyní mi v lednu 2017 volali, že se mění pravidla a ty mi nevyhovují.
Ráda bych ho zrušila. Zajímá mne zda jde účet zrušit přes korespondenci (poštou) na pobočku to mám daleko a když bych jela, tak mají krátké provozní hodiny.
Na účtu je částka, kterou jsme tam nechávali (asi 11.000 Kč). Žádné spoření, nebo jiné povinné věci k placení. Budu ráda za radu jak bych to měla udělat.
V bance mají strašné jednání a nerada bych to absolvovala.
Děkuji a hezký den, Bára

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dotaz/. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html